Plastové vchodové dvere

Dverne vyplne

Na výrobu plastových vchodových dverí používame systémové profily od renomovaných dodávateľov. Týmto spôsobom získa zákazník najlepšie tepelné parametre, energetickú úspornosť dverí, ako aj všetky výhody preskleného vchodu.

Plastové vchodové dvere vyrábame s profilov: SALAMANDER Streamline 76, BLUEVOLUTION 82,
BLUEVOLUTION 92, ALUPLAST 4000, ALUPLAST 7000, VEKA Softline, GEALAN.

V ponuke mame cenovo dostupné základné modely aj energeticky úsporné špičkové modely. Materiály použité na výrobu dverí sa spracúvajú najnovšími výrobnými technológiami a komponenty pochádzajú od renomovaných výrobcov.

Vchodové dvere s našej ponuky vyznačujú sa vysokou pevnosťou a nízkou úrovňou prestupu tepla. Hliníkový prah má prerušený  tepelný most, čo zamedzuje prestupu chladu v zimných mesiacoch. Zosilnené výstuže a viacbodové uzamykanie dodáva dverám nielen vynikajúcu  stabilitu a dlhú životnosť, ale aj ochranu pred násilným vniknutím. Stabilita a pevnosť sú hlavnými prednosťami vchodových dverí z profilových systémov, ktoré ponúkame. Vchodové dvere sú vyrábané v početnom množstve variant, ktoré sa vedia prispôsobiť architektonickému  riešeniu domu. Každý zákazník môže uskutočniť svoje myšlienky a predstavy, s ktorými mu pomôžeme od konštrukcie, až po zhotovenie a montáž dverí. Vysoko odolný materiál  zaisťuje ich dlhú životnosť aj vysokú mieru zabezpečenia a jednoduchú údržbu.

Predstavujeme Vám nasledujúce triedy vchodových dverí:

  1. Plastové dvere s ozdobnou živicovou (HPL) výplňou. Dverové výplne HPL sú opláštené živicovými doskami lisovanými pri vysokej teplote, ktorých najväčšou výhodou je tuhosť,
    vysoká odolnosť voči mechanickému poškodeniu a nízka tepelná rozťažnosť. Živicové dvere sú vhodné do všetkých priestorov, ktoré požadujú kvalitné riešenie a moderný dizajn za
    dostupnú cenu. Živicové výplne nepodliehajú deformáciám, jednoducho sa umývajú a znesú aj náročnejšie zaobchádzanie, čo z nich robí univerzálne vchodové dvere s najlepším
    pomerom ceny a kvality. Klasické plastové vchodové dvere, ktorých vzor je vyskladaný s plastových profilov (priečky, stĺpiky, atd.) a izolačných vyplní alebo rôznych druhov skiel (ornamentne, zrkadlové, mliečne… )

      2. Klasické plastové vchodové dvere, ktorých vzor je vyskladaný s plastových profilov (priečky, stĺpiky, atd.) a izolačných vyplní alebo                    rôznych druhov skiel (ornamentne, zrkadlové, mliečne… )

icon

Block title

Plastové dvere s výplňou HPL

icon

Block title

Profilové plastové dvere

Katalógy na stiahnutie

Leták EKOLINE

Leták dverových výplni

Otvoriť PDFStiahnuť PDF