Hliníkové vchodové dvere s výplňou

 

Kombinácia populárnych vzorov s trvácnosťou, ktorá charakterizuje hliník. Zákazník si môže vybrať nielen vzor, ale aj hrúbku, farbu a typ hliníkovej vyplní dverí. Kolekcia hliníkových dverných vyplní ponúka takmer neobmedzené možnosti. Tým viac, že si zákazník môže vytvoriť svoj vlastný, unikátny dizajn dverí a tým dodať budove jedinečný vzhľad.

Hliníkové vchodové dvere vyrábame s profilov ALUPROF MB-60, MB-70, MB-86 a dodávame aj prémiové dvere DESPIRO s obojstranným prekrytím krídla.

K hliníkovým dverám môžu byt použite všetky panely EKOLINE a panely výrobcu PERITO trieda ENTRY, PREMIUM, ELEGANCE a VIZUAL.

Moderný dizajn, sloboda pri výbere príslušenstva a množstvo farieb robia z našich dverí jedinečnú vizitku každého domova. Materiály najvyššej kvality, ktoré používame pri ich výrobe, sú zárukou bezpečnosti, funkčnosti a trvácnosti na mnohé roky.

Extrémne robustný profilový systém vynikajúco chráni. Vďaka vhodnému výberu jednotlivých prvkov kovania môžeme ľahko dosiahnuť najvyššiu odolnosť proti vlámaniu. Nič nebráni tomu, aby sme dvere doplnili najmodernejšími riešeniami, ako sú numerická klávesnica alebo snímač odtlačkov prstov.

Dvere možno podľa vlastného uváženia vybaviť kľučkami alebo držadlami. Používanie dverí určite uľahčí nízky prah, do ktorého sa oplatí investovať najmä vtedy, ak sú obyvatelia domu invalidní alebo staršie osoby.

Dlhá životnosť:

Vysokokvalitné komponenty, z ktorých sa dvere vyrábajú, a kontrola v každej fáze výroby zaručujú dlhú životnosť.

Naše dvere sa vyznačujú zvýšenou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu a vlhkosti. Ich konštrukcia z nich robí vynikajúcu tepelnú a akustickú izoláciu. Za povšimnutie stojí aj výplň dverných panelov.

Svojim zákazníkom ponúkame panely s dvomi typmi výplní – polyuretánová pena a zlepenia alebo z extrudovaného polystyrénu XPS, každá výplň môže mať hrúbku 24 mm, 36 mm alebo aj 48mm. Panely podľa požiadaviek zákazníka a technických požiadaviek vyrábame z HPL panelov a hliníkových plechov.

Estetika:

Potešia rafinovaným vzhľadom a perfektným spracovaním. Ponúkame vám dvere projektované s myšlienkou na zákazníkov a určené zákazníkom.

Našu ponuku tvorí kompletná škála modelov, ktoré sú maximálnou odozvou na potreby trhu.

Obrovské množstvo vzorov a bohatý výber doplnkov, dekorácií a farieb umožňujú jednoducho prispôsobiť ich vzhľad vzhľadu ostatných prvkov systému a celého domu.

Dvere sa dajú upraviť rôznymi spôsobmi. Ich povrch možno ozdobiť aplikáciami z nehrdzavejúcej ocele alebo môže nadobudnúť vrúbkovanú štruktúru. Ponúkame aj dekorácie z nehrdzavejúcej ocele, lícované s povrchom panela. Takáto rozsiahla ponuka znamená, že sa naše dvere perfektne hodia nielen do inovatívnych projektov, ale aj do budov s klasickým vzhľadom.

Dverové výplne EKOLINE