O Interius Bardejov

Naša spoločnosť bola založená v roku 2013 pod obchodným menom Statex stav s.r.o., zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu v Prešove.

V roku 2017 zmenili sme názov našej spoločnosti na INTERIUS s.r.o., a zároveň zmenilo sa aj sídlo našej spoločnosti na ulicu Štefániková 772/75.

Okná a dvere

V našej ponuke nájdete plastové okná a dvere značky BLUEVOLUTION, SALAMANDER, ALUPLAST, VEKA, GEALAN a hliníkové okna a dvere značky ALUPROF.

Vďaka spolupráci s najväčšími výrobcami v strednej Európe vám vieme zabezpečiť v krátkom čase akékoľvek množstvo a typy okien a dverí.

Naše vchodové dvere, vďaka spolupráci s Českým výrobcom dverných výplni PERITO, sa vyznačujú krásnym dizajnom a vynikajúcimi statickými a tepelno-izolačnými parametrami.

K oknám ponúkame množstvo rôznych doplnkov ako sú:

 • Vonkajšie a vnútorné parapety
 • Interiérové horizontálne a vertikálne žalúzie
 • Vonkajšie žalúzie
 • Látkové roletky v mnohých farbách
 • Okenné a dverové siete proti hmyzu

Interiérové dvere

Ďalšími výrobkami, ktoré si môžete u nás objednať sú interiérové dvere a zárubne.

V našej ponuke nájdete široký výber interiérových, posuvných a vchodových bezpečnostných dverí do bytu alebo domu v mnohých farebných prevedeniach a vzoroch.

Potrebujete niečo lacnejšie? Kvalitnejšie? – u nás určite nájdete niečo pre seba.

Brány

Garážové a priemyselné brány značky WISNIOWSKI. V ponuke máme celý sortiment brán, tj.: sekčné, rolovacie, krídlové a výklopné.

Brány WISNIOWSKI sa vyznačujú kvalitou výroby, dlhou životnosťou a v prípade zateplených brán – vynikajúcimi tepelno- izolačnými vlastnosťami.

Široká ponuka farieb a drevo-dekorov umožňuje vybrať bránu ideálnu pre váš domov.

Podlahy

Robíte rekonštrukciu alebo stávate nový dom?

…k dverám si u nás môžete vybrať aj laminátovú alebo vinylovú podlahu od značkových výrobcov KRONO Original (Nemecko), EGGER (Rakúsko), KRONO Swiss (Švajčiarsko)

Schody a zábradlia

Potrebujete obložiť betónové schody krásnym drevom alebo potrebujete samonosné drevené schody???

…žiaden problém, máme pre vás v ponuke aj drevené schody z rôznych typov dreva, ktoré pre vás môžeme nalakovať a namoriť na farbu podľa vašej predstavy.

…k schodom vám môžeme dodať a namontovať nerezové zábradlie, ktoré je možné vyrobiť v kombinácii s drevom alebo pre viac náročných zákazníkov máme v ponuke aj čisto sklenené zábradlie, ktoré ideálne pasuje k modernej architektúre domov…

Nábytok

Zároveň spolupracujeme s firmami, ktoré sa zaoberajú výrobou kvalitných a krásnych kuchynských liniek, vstavaných skríň, atď.

O spoločnosti INTERIUS s.r.o.

Väčšinu interiéru môžete vyriešiť v jednej predajni namiesto hľadania a cestovania po celom okrese alebo aj kraji.

Našimi cieľovými zákazníkmi sú jednotlivci, ktorí stavajú rodinný dom, rekonštruujú byt, alebo potrebujú zmeniť vzhľad svojho bytu, kancelárie, penziónu alebo domu. Zároveň sa veľmi často našimi zákazníkmi stávajú stavebné firmy, predajcovia okien a dverí, stolári, montážne firmy a pod.. Našim cieľom však nie je iba dodávať kvalitné výrobky (dvere, okná, stavebné puzdrá, kľučky a doplnky), ale zároveň poskytnúť profesionálny zákaznícky servis, tj.:

 • zameranie
 • profesionálna montáž plastových / hliníkových okien a dverí
 • montáž interiérových dverí
 • montáž garážových a priemyselných brán
 • drobné murárske práce a oprava výtlkov

Moderné výrobky, originálny dizajn a osobný prístup k zákazníkovi sú najdôležitejšími prvkami pre dosiahnutie úspechu našej spoločnosti.

Sídlo našej spoločnosti sa nachádza v Bardejove na ulici Štefániková 772 (oproti auto-salónu SUZUKI).

V našej predajni nájdete väčšinu ponúkaných produktov.

Naša spoločnosť sa usiluje o podnikanie na princípe, že spokojnosť zákazníka je prvým krokom k dosiahnutiu úspechu.

V rámci komplexných služieb poskytujeme zákazníkom profesionálnu pomoc.

Pozývame k spolupráci všetky firmy, developerov a súkromné osoby. Nezabudnite, že výmena okien je rozhodnutím na dlhé roky, a preto si nemôžete dovoliť šetriť. Kontaktujte nás a určite nebudete sklamaní…

Na akékoľvek otázky vám odpovieme na tel. č.+421 949 812 555 alebo nám napíšte na marek@interius-bj.sk

Recenzie zákazníkov

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore Ventage or dorent eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident rum.
MICHAEL STROMBACH
Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident
STROMBACH MICHAEL
 • MICHAEL STROMBACH
 • STROMBACH MICHAEL