Dizajnové dvere DESPIRO (ALUPROF)

Elegantne dvere DESPIRO

Elegantná kolekcia dverí Despiro je atraktívnou ponukou pre tých najnáročnejších zákazníkov, ktorí ocenia modernosť, a to nielen z technologického, ale aj z estetického hľadiska. Kombinácia krásy a trvanlivosti v jedinom kuse produktu na vypĺňanie stavebných otvorov, ktorý nenechá nikoho ľahostajným.

Dvere sa dajú upraviť rôznymi spôsobmi. Ich povrch možno ozdobiť aplikáciami z nehrdzavejúcej ocele alebo môže nadobudnúť vrúbkovanú štruktúru. Ponúkame aj dekorácie z nehrdzavejúcej ocele, lícované s povrchom panela. Takáto rozsiahla ponuka znamená, že sa naše dvere perfektne hodia nielen do inovatívnych projektov, ale aj do budov s klasickým vzhľadom.

Špecifikácia:

 • dvere vyrobené na báze systému MB-86,
 • hrúbka 77 mm, lícovaný rám a panel prilepený ku krídlu,
 • maximálne rozmery konštrukcie – 1,4 m x 2,6 m,
 • 4 varianty izolačných hliníkových profilov: ST, SI, SI+ a AERO,
 • dokonale hladký povrch hliníkovej časti,
 • 2 druhy spodného tesnenia,
 • štandardné zasklenie dvojkomorovým sklom,
 • vynikajúca tepelná a akustická izolácia,
 • vonkajšie prvky upravené vrstvami lakov obsahujúcich epoxidové živice,
 • dvere dostupné vo verzii s prahom alebo bez neho,
 • možnosť vybavenia bočnými alebo horným svetlíkom
 • profil krídla prispôsobený spojeniu s výplňami lícovanými s povrchom zárubne,
 • skryté závesy Siegenia Axxent ako štandard.

Farby:

Dvere Despiro sú v ponuke v širokej škále farieb. Na výber sú štandardné farby: biela (RAL 9016), strieborná hliníková matná (RAL 9006), strieborná tmavá (RAL 9007), fialová červená matná (RAL 3004), antracitová matná (RAL 7016), kovová mikroštruktúra (DB 703) a sivohnedá (RAL 8019). Voliteľne sú dvere dostupné v akejkoľvek vybranej farbe z celej palety RAL.

Dvere ďalej ponúkame v nasledujúcich farbách s imitáciou dreva: zlatý dub, orech, mahagón, mahagón Sapeli, buk, orech Vein, borovica, jedľa, čerešňa, višňa, Wenge a Winchester.

Krásny vzhľad:

Technológia výroby hliníkových dverí Despiro umožňuje dosiahnuť efekt rovnomerného povrchu. Krídlo je ukryté za dekoračnými panelmi. Disponujeme širokou ponukou vzorov panelov–s presklením, aplikáciami z nehrdzavejúcej ocele alebo s ozdobným frézovaním.

Štandardne ponúkame dvere vo verzii Exclusive. Obojstranne lícované panely sú hrubé 77 mm a majú veľmi dobrý koeficient tepelnej priepustnosti (Ud = 0,61 W/m2K).

Keďže sú vonkajšie časti dverí pokryté vrstvou špeciálnych lakov s obsahom epoxidových živíc, nevyžadujú si žiadnu ďalšiu údržbu. Dvere z tejto série je možné vyrobiť ako systém s prahom alebo bez neho, a tak ich prispôsobiť potrebám používateľov. Dvere môžu byť vybavené fixným bočným svetlíkom. Riešenie sa odporúča najmä do tmavých miestností bez prístupu prirodzeného svetla.

Všetky dvere Despiro sú štandardne vybavené skrytými závesmi Siegenia Axxent, ktoré dodávajú konštrukcii jemnú eleganciu a optickú ľahkosť. Okrem toho, že sú závesy úplne neviditeľné, keď je zavreté krídlo, vyznačujú sa aj mimoriadnou pevnosťou (nosnosť až do 120 kg). Ďalšou výhodou tohto riešenia je pohodlná 3D regulácia.

Špeciálne doplnky:

S cieľom dosiahnuť dokonalú kompozíciu našich dverí ponúkame množstvo doplnkov. Skvelým doplnkom dverí budú určite držadlá. Ponúkame držadlá a kľučky vyrobené z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele – dostupné v mnohých veľkostiach a tvaroch.

Svetlíky a presklenia môžeme podľa želania zákazníka vyrobiť z číreho skla, zo skla s motívmi alebo z dekoratívneho skla.

Ponúkame ornamenty s najobľúbenejšími vzormi:

Master-Carre,

Master-Point,

Master-Ligne,

Chinchilla,

Satinato.

Z našej ponuky odporúčame aj prvky kontroly prístupu. Voliteľne môžeme dvere Despiro vybaviť numerickou klávesnicou, snímačom odtlačkov prstov, modulom Bluetooth alebo čítačkou
magnetických kariet.

Modul Bluetooth vám umožňuje otvoriť dvere pomocou mobilného telefónu vybaveného funkciou Bluetooth. Modul si pamätá dáta až 6 mobilných telefónov. Interná čítačka kariet slúži na otvorenie dverí pomocou bezkontaktnej karty.

Riešenia sú praktické a poskytujú najvyššiu úroveň bezpečnosti. Sú určené na montáž v obytných a vo verejných budovách.

 

Dostupne vzory dverí DESPIRO

 

Možnosti konfigurácii dverí so svetlíkmi